Міністерський

Відділ продажу

sales2019.png    Ви мрієте про простору квартиру в новому будинку? Житловий комплекс по вул. Кондратюка - це можливість здійснити Вашу мрію про купівлю квартири в кращому районі Києва. Придбати квартиру в житловому комплексі на Оболоні - це просто! В цьому Ви зможете переконатися, відвідавши наш офіс продажу - для Вашої зручності він відкритий безпосередньо на території комплексу.

     У відділі продажу кваліфіковані менеджери запропонують Вам більше 40-ка планувань квартир, пояснять процедуру купівлі, оформлення документів, розкажуть про варіанти оплати і поточні акції.

    Наші співробітники допоможуть Вам підібрати майбутню квартиру - Ви зможете подивитися, куди виходять вікна Вашої квартири, оціните благоустрій прилеглої до комплексу території, зможете обговорити з менеджером варіанти купівлі, а також побачите на власні очі, як будується Ваш новий будинок.

    Увазі майбутніх мешканців пропонуються не тільки презентаційні матеріали, а й можливість зробити екскурсію на будівельний майданчик, під час якої навіть найсуворіші клієнти зможуть оцінити якість і темпи виконання робіт, а також зручність планувань і прекрасні види з вікон.

   Для того, щоб отримати вичерпні відповіді на всі Ваші питання та інформацію про найбільш вигідні умови придбання квартир, Вам необов'язково відкладати свої справи. Ви можете під'їхати до нас в будь-який зручний для Вас час.

    Наш офіс продажу відкритий сім днів на тиждень: з 9.00 до 20.00 з понеділка до суботи та з 10.00 до 19.00 в неділю.

Відділ продаж (дитячий куток)   Проявляючи турботу про наших найменших відвідувачів, ми обладнали дитячий куточок - доки Ви вибираєте вашу майбутню квартиру, Ваш малюк зможе з користю та цікавістю провести свій час.

    Команда компанії «Енергополь-Україна» - команда професійних фахівців, які мають успішний досвід роботи на ринку нерухомості Києва. Ваш персональний менеджер допоможе Вам підібрати індивідуальну схему купівлі квартири в залежності від Вашої конкретної ситуації, яка може включати гнучку систему розстрочок і персональних знижок.

   Приїхавши до нас, Ви обов'язково оціните нашу турботу і швидко звикнете до комфортного, активного і затишного життя в Житловому Комплексі.

    Телефони відділу продажу: +38 044 461-81-81; +38 050 384-08-70; +38 050 358-19-53; +38 050 332 86 90.

     Будемо раді бачити Вас в нашому відділі продажу за адресою: Оболонський район, вул. Кондратюка, 5.

    Зворотний зв'язок