Міністерський

Інфраструктура

Інфраструктура району

    Житловий комплекс по вул. Кондратюка розташований в Оболонському районі - найбільш облаштованому, зеленому та екологічно чистому районі Києва. На сьогоднішній день це сформований район з розвиненою інфраструктурою.

    Неподалік від комплексу знаходяться велика кількість магазинів, і супермаркетів – зокрема  «Амстор», ТЦ «Полярний» «Фора», «Сільпо», «Екомаркет», функціонують спортивні та фітнес-клуби, кафе і ресторани, аптеки, відділення банків, салони краси, служби побуту. В мікрорайоні добре розвинена соціальна інфраструктура – медичні центри та поліклініки, дитячі шкільні та дошкільні установи, бібліотеки, поштові відділення та багато іншого.

IMG_9248_200.JPG    В рамках благоустрою району компанія «Енергополь-Україна» в даний час завершила ремонт дитячого садка № 135 за адресою Мінський пр-т, 8в. Дитячий заклад вдосконалено для майбутніх маленьких мешканців житлового комплексу. Садок може прийняти дітей з нашого комплексу.

    Будівництво позитивно впливає на розвиток всього мікрорайону - компанія-забудовник активно інвестує в модернізацію мереж і комунікацій району. Компанія «Енергополь» зробила реконструкцію котельні з заміною застарілого котельного обладнання на сучасне, що забезпечує номінальну потужність в районі 21 Гкал. Замінила 16 км електрокабеля на мідний, перетином 500 мм, проклала нові теплотраси і каналізаційні мережі.

Інфраструктура 

park_200.jpg     Територія житлового комплексу межує з сосновим лісом, що подарує Вам чудові види з вікон, а також забезпечить чисте і свіже повітря з тонким ароматом хвої. Безпосередня близькість рекреаційної зони заповідника Пуща-Водиця і живописного озера "Міністерка" відкриває Вам прекрасні можливості для відпочинку на природі з дітьми і близькими - купання, прогулянки, пікніки, зимові види спорту і багато іншого.

      Прибудинкова територія комплексу буде огороджена і чудово облаштована, внутрішній парк - з ексклюзивним ландшафтним дизайном і дитячими ігровими майданчиками. Для зручності мешканців передбачені гостьова стоянка, наземний і підземний паркінги на 1100 машиномісць. У I черзі будується підземний паркінг на 286 машиномісць, наземна гостьова автостоянка включає понад 100 машиномісць.

     На перших двох поверхах будуть розташовані сервісні служби, відділення банку, хімчистка, салон краси, аптека, супермаркет, фітнес зал, кафе і багато іншого. Власна експлуатаційна служба житлового комплексу забезпечить обслуговування інженерних систем, диспетчерської та аварійної служб, прибирання громадських приміщень та благоустрій території комплексу, охорону, контроль доступу та інше.

   Безпека майбутніх мешканців комплексу повністю продумана - обгороджена територія буде знаходитися під відеоспостереженням, передбачені шлагбауми на в'їздах, а також охорона, кодові замки та відеодомофони на вхідних групах.

Транспортна доступність

    Зручна транспортна розв'язка (вул. Вишгородська, Автозаводська, Богатирська, площа Тараса Шевченка) допоможе Вам легко дістатися на автомобілі в центр міста протягом 20 хвилин.

     До найближчих станцій метро - «Мінська», «Героїв Дніпра» та «Оболонь» - дорога на громадському транспорті займе не більше 10 хв. Безпосередньо поруч з комплексом проходять 9 громадських маршрутів, а всього в районі розташування комплексу курсують понад 50 комерційних і муніципальних маршрутів громадського транспорту, охоплюючи всю територію району і покриваючи всі гілки метрополітену.