Міністерський

Переваги

   Житловий комплекс по вул. Кондратюка розташований в одному з кращих районів Києва, в оточенні рекреаційної зони заповідника «Пуща-Водиця». Круглий рік Вас будуть радувати прекрасні види з вікон, а також чисте і свіже повітря соснового лісу.

 
 
    Завдяки зручній транспортній розв'язці Ви легко можете дістатися на автомобілі до центру міста протягом 20 хвилин. Безпосередньо поруч з комплексом проходять 9 громадських маршрутів, що покривають всі гілки метрополітену. Дорога до найближчих станцій метро «Мінська», «Героїв Дніпра» та «Оболонь» триватиме не більше 10 хв.
  • Закрита упорядкована територія житлового комплексу з власним парком створює атмосферу комфорту, затишку та безпеки для Вас і Вашої родини.
  • Власна розвинута інфраструктура комплексу включає наземний і підземний паркінги, дитячі ігрові майданчики, сервісні служби, відділення банків, хімчистку, салон краси, аптеку, супермаркет, фітнес зал, кафе і багато іншого. Це дозволить забезпечити практично всі соціальні та побутові потреби мешканців. 
  • Європейський підхід забудовника до девелопменту сприяє розвитку всього мікрорайону - в рамках будівництва об'єкта компанія «Енергополь» повністю реконструювала районну котельню, здійснила заміну застарілих комунікацій на нові, побудувала електричну підстанцію. Також в даний час забудовником завершена реконструкція дитячого садка № 135, який в майбутньому з радістю прийме юних мешканців комплексу. 
  • Надійність компанії-забудовника з багаторічною історією та репутацією на ринку є гарантом безпеки вкладень наших покупців. 
  • Приваблива система розстрочки допоможе Вам підібрати індивідуальну схему купівлі квартири в залежності від Вашої конкретної ситуації.
  • ЖК на Кондратюка вигідно відрізняється високою якістю будівельних робіт і матеріалів. Всі будівлі виконані за монолітно-каркасною технологією, яка є найкращим інженерним рішенням для сучасних житлових будинків. Стіни виконані з червоної цегли, що робить будинок максимально комфортним і екологічно чистим, а використання утепленого вентильованого фасаду робить Вашу квартиру теплою і тихою. 
  • Квартири пропонуються з високим ступенем готовності та якості обробки - Вам буде потрібно мінімум засобів на створення дизайну своєї мрії, а поліпшені і сучасні планування квартир допоможуть Вам в реалізації всіх ваших задумів!

  ПреимуществаIMG_0061_180.jpgIMG_0119_180.jpg

   Сучасні архітектурні рішення, висока якість будівництва і повноцінна інфраструктура комплексу створюють незаперечні переваги даного проекту. Ми чекаємо Вас щодня в нашому офісі продажу за адресою вул. Кондратюка, 5, або завжди відповімо на Ваші питання по тел. (044) 461 81 81.